У Харківському національному університеті відбулися загальні збори Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених. Під час зустрічі підбили підсумки роботи та заслухали звіт про діяльність Наукового товариства за 2017 рік голови Наукового товариства, кандидата юридичних наук Наталії Коломоєць. Як зазначив перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, сьогодні надзвичайно важливо, щоб молодь була активним учасником процесів реформування, які відбуваються в нашій державі.

На порядок денний було винесено питання щодо обрання нового голови Наукового товариства. За результатами голосування підтримку отримала викладач кафедри криміналістики та судової експертології, кандидат юридичних наук Юлія Заболотна. Дмитро Швець подякував колишній голові Наукового товариства Наталії Коломоєць за хорошу роботу й побажав нових успіхів та плідної діяльності на новій посаді Юлії Заболотній.