У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить Чемпіонат із волейболу на першість університету. У змаганнях беруть участь курсанти та студенти вишу. Відкрив Чемпіонат проректор навчального закладу Анатолій Клочко. Він зазначив, що заняття спортом –  це важлива складова підготовки майбутнього працівника Національної поліції України.

Кожна гра цікава та захоплююча, волейболісти запекло змагаються за звання найкращої команди. Всі учасники добре підготовлені, та головне – у них є велика жага до перемоги. Призери змагань отримають дипломи, а команда-переможець – перехідний Кубок.

За результатами змагань кращі гравці за рішенням суддів увійдуть до складу збірної команди вишу з волейболу, яка захищатиме честь університету у різних змаганнях – чемпіонатах ФСТ «Динамо» України серед ВНЗ МВС, студентської ліги м. Харкова та щорічних обласних змаганнях «Спорт протягом життя».