На ранковому шикуванні перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з армспорту, волейболу та прикладної стрільби.

Так, на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова відбулася першість області серед студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації з армспорту. За результатами змагань курсант другого курсу факультету № 1 Сергій Джафаров виборов ІІ місце у ваговій категорії 60 кг, а курсант четвертого курсу факультету № 2 Ярослав Ганус посів ІІІ місце у ваговій категорії 65 кг.

На базі Тренінгового центру ГУНП України в Харківській області пройшли змагання з прикладної стрільби на Кубок пам’яті С.П. Карпенка. Команда Харківського національного університету внутрішніх справ за результатами змагань посіла перше місце. Переможцями в особистій першості стали інспектор групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення капітан поліції Андрій Тисячник та курсант четвертого курсу факультету № 2 рядовий поліції Вікторія Кравчук. Срібну нагороду отримав курсант третього курсу факультету № 1 рядовий поліції Вікторія Цебинога. Провідний фахівець факультету № 5 старший лейтенант поліції Станіслав Потопальский посів ІІІ місце.

В університеті пройшов Чемпіонат із волейболу на першість вишу. Перше місце у командному заліку завоювала команда факультету № 2, на II місці – команда факультету № 6, на III місці – команда факультету № 1.