У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжено проведення інструктивних занять щодо дотримання Правил дорожнього руху для працівників університету, які керують транспортними засобами, та учасників дорожнього руху.

Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 Юрій Александров проаналізував типові причини, через які виникають дорожньо-транспортні пригоди (керування транспортним засобом у стані сп’яніння, у хворобливому стані, у стані стомлення, перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції та увагу). Також він навів статистичні дані щодо скоєння дорожньо-транспортних пригод в Україні та на Харківщині.

Доцент кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 майор поліції Микола Котелюх нагадав присутнім Положення Правил дорожнього руху, що стосуються прав і обов’язків водіїв механічних транспортних засобів, існуючих заборон та порядку дій у випадку причетності до ДТП.

Під час заняття продемонстровані відеоматеріали.