Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 полковник поліції Ірина Казанчук разом зі старшим інспектором сектору реагування патрульної поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області капітаном поліції Олександром Андрущенко провели бінарне заняття для  курсантів факультету № 1 за темою «Правовий статус поліцейського».

Під час заняття розглядалися питання: основні обов’язки поліцейського; види відповідальності поліцейських; повноваження керівника поліції та його роль в управлінні підрозділами патрульної поліції; поняття, види та особливості застосування патрульними поліцейськими превентивних поліцейських заходів та заходів примусу. Було проаналізовано теоретичні та прикладні аспекти організації діяльності груп швидкого реагування патрульної поліції в Харківській області, специфіку повноважень патрульних поліцейських щодо оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Наприкінці заняття Олександр Андрущенко відповів на запитання курсантів щодо проблемних питань, які виникають в діяльності поліцейських патрульної поліції, та шляхах їх вирішення, а також представив для ознайомлення зразки адміністративно-процесуальних документів.