Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства, кандидат юридичних наук, капітан поліції Сергій Абламський разом зі слідчим відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Слідчого управління ГУНП в Харківській області майором поліції Ольгою Луньовою, за участі завідувача кафедри, доктора юридичних наук, професора Олександра Юхна провели бінарне практичне заняття з курсантами навчальної групи Ф1-407.

Слідчий ознайомила курсантів з особливостями проведення огляду місця дорожньо-транспортної пригоди, надала алгоритм основних дій, що здійснюються під час огляду, охарактеризувала обставини, що підлягають встановленню під час огляду місця ДТП. Також курсантам було роз’яснено, що основними нормативно-правовими актами з питань розслідування ДТП є Закони України  «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», «Про транспорт» та ін. Окрему увагу було приділено видам та порядку призначення експертиз, які проводяться у кримінальному провадженні за фактом вчинення злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту. Наприкінці бінарного заняття Ольга Сергіївна відповіла на запитання  курсантів.