На ранковому шикуванні проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Михайло Бурдін відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з плавання, бойових мистецтв та рукопашного бою.

Так, у м. Мінськ Республіки Білорусь відбулися сьомі Міжнародні ігри з бойових мистецтв. За результатами змагань курсант четвертого курсу факультету № 2 капрал поліції Роман Гребенюк виборов третє місце.

На базі Спортивного комплексу «Гарт» пройшли змагання на першість ХНУВС з плавання. У загальнокомандному заліку перемогу отримав факультет № 1, срібло завоював факультет № 2, бронза – факультет № 4.

В університеті пройшов Чемпіонат із рукопашного бою на першість вишу. Перше місце завоювала команда факультету № 2, на II місці – команда факультету № 1, на III місці – команда факультету № 4.