У спорткомплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов IV відкритий кубок НЮУ імені Ярослава Мудрого з баскетболу. У змаганнях брали участь студенти та співробітники вищих навчальних закладів м. Харкова. Харківський національний університет внутрішніх справ представляв баскетбольний клуб «ХНУВС».

У складі нашої команди змагалися працівники університету Владислав Шендрик, Дмитро Горбач, Віталій Іванов, Леонід Могілевський, Андрій Аношкін, Павло Мітрухов, курсанти Владислав Безпалов, Володимир Вороненко, Максим Погуца, Станіслав Поліщук та Даниїл Прокоф’єв, оперуповноважений відділу кримінальної поліції Основ’янського ВП ГУНП в Харківській області, капітан поліції, колишній курсант Володимир Севостьянов, слухач курсів первинної професійної підготовки Сергій Перекопський та легенда харківського баскетболу, головний консультант нашої команди, колишній працівник університету Володимир Петрович Севостьянов.

Завдяки завзятості та спортивним навичкам команда ХНУВС виборола срібну медаль.