Вийшла друком монографія «Становлення та розвиток ювенальної пенальної політики Республіки Польща (кримінально-правове дослідження)», підготовлена колективом авторів під редакцією начальника кафедри кримінального права та кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, професора Олексія Литвинова.

У монографії досліджено становлення ювенальної пенальної політики Республіки Польща. Надано кримінально-правову характеристику основних положень щодо здійснення ювенальної політики в Республіці Польща. Проаналізовано сучасні проблеми відправлення правосуддя у відношенні неповнолітніх. Проведено компаративістське дослідження окремих напрямів польської та української ювенальної пенальної політики.

Книга розрахована на вчених, викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, здобувачів наукового ступеня, слухачів магістратури, студентів, курсантів та усіх, хто цікавиться питаннями розвитку ювенальної пенології.