Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій разом зі старшим державним ревізором-інспектором відділу перевірок у сфері торгівлі управління аудиту Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області Павлом Парфентієм провели навчальне заняття зі студентами другого курсу з дисципліни «Бухгалтерський облік».

У рамках теми заняття «Використання облікових документів при виявленні та розслідуванні корисливих зловживань в окремих сферах економічної діяльності» вони розповіли студентам про особливості практичної діяльності працівника Державної фіскальної служби України. Виявлення правопорушень, пов’язаних із ухилянням від сплати податків на підприємствах. Студенти з цікавістю прослухали інформацію, що знадобиться їм у подальшій професійній діяльності.