Доценти кафедри кримінально-правових дисциплін Владислав Кундеус та Дмитро Заєць провели виїзне заняття зі студентами  факультету № 6  до Качанівської виправної колонії № 54. Колонія є кримінально-виконавчою установою мінімального рівня безпеки (для тримання жінок, вперше засуджених до позбавлення волі на певний строк). На її території розташований та функціонує сектор середнього рівня безпеки для тримання жінок, засуджених до довічного позбавлення волі.

Під час заняття працівники колонії супроводжували студентів та ознайомили їх з умовами тримання та деякими аспектами перебування в ув’язненні жінок. Вони показали навчальний центр, вечірню школу, центр психоемоційного розвантаження, відділення ресоціалізації,  облаштовані кімнати для побачень та інші.