Школярі завжди з нетерпінням і радістю чекають на День Святого Миколая, адже він є покровителем дітей і приносить їм подарунки та солодощі. Для вихованців школи-інтернату № 11 м. Харкова, де навчаються діти з психоневрологічними захворюваннями, подарунки, солодощі та цікаве музично-ігрове шоу підготували працівники відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ. Учасниками шоу стали майже справжній Миколай та безліч улюблених дітьми казкових та мультиплікаційних персонажів.

Після закінчення святкового заходу працівники та курсанти відвідали кожен клас школи-інтернату, ознайомилися з існуючими проблемами та вручили кожному учню солодощі. Діти з числа пільгового контингенту отримали від шефів додаткові подарунки.

Швидко промайнув час у спілкуванні, школярі щиро дякували за організацію та проведення свята. Представники університету запевнили вихованців школи, що такі зустрічі будуть відбуватися й надалі.