Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко на спільному засіданні Вченої ради та ректорату університету нагородив працівників вишу.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну участь у національно-патріотичному вихованні молоді Харківщини викладача кафедри військової підготовки - Віктора Голоколоса нагороджено пам’ятною нагрудною відзнакою військового комісару Харківського обласного військового комісаріату «За заслуги» ІІ ступеня.

За значні успіхи у підготовці висококваліфікованих кадрів, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, а також з нагоди відзначення 100-річчя підготовки охоронців правопорядку у м. Харкові (1917-2017 рр.) нагороджено:

Подякою Харківського міського голови:

- водія автотранспортних засобів гаражу Михайла Сагайдачного;

- старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Ірину Хомко.

Почесною грамотою адміністрації Слобідського району Харківської міської ради:

- водія автотранспортних засобів гаражу Сергія Бобра;

- кухара їдальні № 1 Світлану Канцедал;

- завідувача обліково-матеріального відділення відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Ірину Поселюжну.

Почесною грамотою Харківської обласної організації Союзу юристів України:

- завідувача кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ольгу Гетьманець.

Подякою Харківської обласної організації Союзу юристів України:

- капітана поліції, старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Євгенію Гладкову;

- доцента кафедри загальноправових дисциплін факультету №6 Юрія Коломійця.

Подякою Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ:

- підполковника поліції, заступника начальника інформаційно-технічного відділу Сергія Дяченка;

- наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Ганну Шорохову;

- завідувача науково-дослідної лабораторії захисту інформації та кібербезпеки факультету № 4 Вадима Коршенка;

- провідного економіста фінансово-розрахункового відділення відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Інесу Гуріну;

- доцента кафедри українознавства факультету № 2 Вікторю Перцеву;

- фахівця відділу режимно-секретного та документального забезпечення Надію Мирошник;

- бібліотекаря спеціальної бібліотеки відділу режимно-секретного та документального забезпечення Лідію Кодак;

- інженера комунально-експлуатаційного відділення відділу матеріального забезпечення Наталію Бардашевську;

- провідного фахівця відділення капітального будівництва відділу матеріального забезпечення Любов Нарожну;

- водія автотранспортних засобів гаражу Сергія Луньова;

- доцента кафедри іноземних мов факультету № 1 Валентину Почуєву;

- прибиральника службових приміщень обслуговуючого персоналу відділу матеріального забезпечення Надію Вечерцю.