На СК «Динамо – Арена» відбувся II тур змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

У першій грі зустрілись футбольні збірні факультету № 3 (громадської безпеки) та науково-педагогічного складу університету. Курсантська збірна впевнено розпочала матч, створивши декілька небезпечних моментів поблизу воріт суперника. Але це не стало проблемою для досвідченоі збірної науково-педагогічного складу ХНУВС - у першому та другому таймах у воротах збірної факультету № 3 побувало по три м’ячі. Загальний підсумок матчу 6:0 на користь викладачів.

У другому матчі туру зустрілись курсантські збірні факультетів № 2 та № 4.  У напруженій боротьбі перемогу з рахунком 5:2 здобули футболісти факультету № 2 (кримінальної поліції).

За результатами змагань  збірна команда науково-педагогічного складу після двох перемог вийшла у півфінал змагань, а наступна трійка півфіналістів визначиться вже завтра 20 грудня. Найцікавіше попереду.

Усі бажаючі запрошуються підтримати свої команди. Разом до перемоги!