Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом професора кафедри юридичних дисциплін Наталії Горобець, доцента Яни Садикової та викладача Євгена Страшка взяли участь у конкурсі, проведеному прокуратурою Сумської області.

Студентам було запропоновано дві теми для конкурсних робіт: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

Свої роботи на конкурс подали: Марина Дубинська, Дмитро Кубишкін,  Владислава Ярошевська, Анастасія Шамоня, Юлія Ланчак, Олена Борисенко, Аліна Гумініченко, Ірина Майсун, Сергій Цукан, Алла Мамай, Вікторія Колос, Анастасія Огієнко, серед яких комісією у складі співробітників прокуратури та вишів визначено переможців.

У категорії «7 кроків до покращення роботи прокурора» 3 місце вибороли Вікторія Колос та Анастасія Огієнко.

У категорії «7 кроків прокурора назустріч суспільству» 2 місце посіли Алла Мамай та Сергій Цукан, а 1 місце – Дмитро Кубишкін.

За креативність та професійний підхід під час підготовки творчої роботи «7 кроків до покращення роботи прокурора» прокурор Сумської області Віталій Матвійчук нагородив подякою прокурора Вікторію Колос та Анастасію Огієнко.

Усі учасники конкурсу отримали на згадку сувеніри.