Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Костянтин Бугайчук та доцент кафедри кібербезпеки факультету № 4 Олександр Манжай взяли участь у розробці методичних рекомендацій «Виявлення, документування та розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми».

До складу робочої групи, яка працювала над рекомендаціями, увійшли представники Головного слідчого управління Національної поліції та вищих навчальних закладів МВС України. Робота проводилася за підтримки Міжнародної організації з міграції та Державного департаменту США.

Усі, хто цікавиться зазначеним напрямом наукових досліджень, можуть ознайомитися з методичними рекомендаціями «Виявлення, документування та розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми» у загальній бібліотеці університету.