У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ відзначили свято Хрещення Господня. Слухачі центру відвідали Храм Святих Новомучеників і Сповідників Слобожанських. Отець Сергій провів молебень, який завершився освяченням води.

Хрещення Господнє – завершальне свято циклу новорічно-різдвяних свят. Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. У цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Традиційно цього дня представники викладацького складу та слухачі центру разом з іншими сміливцями занурилися в ополонку.