Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ отримала в дарунок навчальний посібник «Сучасні проблеми цивільного права та процесу» від завідувача кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Юрія Жорнокуя. Новітнє видання підготовлене викладачами університету та науковцями країни й присвячене 100-річчю підготовки охоронців правопорядку в Харкові.

У посібнику аналізуються проблемні питання загальних теоретичних положень цивільного права України, відповідно до навчальної програми з навчальної дисципліни «Сучасні проблеми цивільного права та процесу».

Навчальний сучасний посібник стане в нагоді здобувачам вищої освіти ступенів магістра та доктора філософії, науковцям, правникам та всім, хто цікавиться проблемами цивільного права та процесу.