З нагоди Дня Соборності України було відзначено нагородами працівників Харківського національного університету внутрішніх справ за сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Під час засідання ректорату від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка нагороди вручив перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець. Почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації отримали:

- підполковник поліції Джафарова Олена В’ячеславівна, професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3;

- Гетманець Ольга Петрівна, завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6;

- Гнусов Юрій Валерійович, завідувач кафедри кібербезпеки факультету № 4.