Харківський національний університет внутрішніх справ гостинно відчиняє двері для всіх, хто хоче більше дізнатися про професію поліцейського та спеціальності, за якими навчальний заклад готує фахівців для підрозділів Національної поліції України.

На вас чекає багато яскравих вражень і незабутніх подій – показові виступи підрозділу КОРД (Корпусу оперативно-раптової дії),  представників  кінологічної служби, карабінерів університету, ансамблю барабанщиць та художньої самодіяльності.

Майбутні абітурієнти зможуть особисто переконатися у тому, що професія поліцейського – для сучасної, розумної і впевненої у собі молодої людини, яка прагне бути успішною та відповідати високим вимогам сучасності. У цьому можна переконатися, відвідавши навчальні полігони, де тренуються курсанти, набуваючи професійних навичок у влучній стрільбі, рукопашному бої, проведенні слідчих дій, пошуку доказів скоєння злочину тощо.

Чекаємо на вас 27 січня 2018 року о 10.00.

Крокуйте до своєї мети разом із Харківським національним університетом внутрішніх справ!