Зі слухачами Інституту післядипломної освіти університету, які прибули на навчання, зустрівся перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець. Серед слухачів – працівники ГУНП в Харківській та Полтавській областях, які проходитимуть первинну професійну підготовку та слідчі й оперуповноважені карного розшуку – підвищення кваліфікації.

Звертаючись до присутніх, Дмитро Швець зазначив, що для оволодіння знаннями та професійними навичками в університеті створено належні умови – є потужна навчально-матеріальна база, досвідчений колектив викладачів і тренерів. Щоб навчання було успішним, необхідно дотримуватися дисципліни, внутрішнього розпорядку та сумлінно ставитися до навчального процесу.