Посівши за результатами 2016 року 78 місце, за 2017 рік Харківський національний університет внутрішніх справ покращив свої показники за параметрами «вплив» на 127 балів та «відкритість» на 214 балів, але втратив 2745 балів за параметром «присутність». У підсумку сьогодні університет піднявся на 66 місце в рейтингу серед національних закладів вищої освіти (ЗВО) й посідає 1994 місце серед майже 6000 закладів Європи та 7472 місце у світі серед майже 12000, включених до рейтингу.

В цілому ЗВО із специфічними умовами навчання, які входять до системи МВС України, за даними рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities, посіли такі місця серед 327 національних закладів:

57 – Національна академія внутрішніх справ;

66 – Харківський національний університет внутрішніх справ;

138 – Львівський державний університет внутрішніх справ;

142 – Донецький юридичний інститут МВС України;

147 – Національний університет цивільного захисту України;

168 – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

180 – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності;

210 – Національна академія Національної гвардії України;

220 – Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка;

227 – Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля;

243 – Одеський державний університет внутрішніх справ.

Постійний доступ до профілю ХНУВС у рейтингу можна отримати за посиланням: http://www.webometrics.info/en/detalles/univd.edu.ua.

У грудні 2017 року було також оприлюднено Transparent Ranking: Top Universites by Google Scholar Citations за версією Webometrics. Рейтинг оцінює університети світу на основі аналізу цитованості вчених – співробітників університетів у системі Google Scholar.

Як і рік тому, у рейтингу представлені близько 5000 навчальних закладів світу з показниками цитованості не менше 1000. Але цього року до рейтингу потрапили не 113, а лише 74 заклади вищої освіти з України.

Отримавши до свого «заліку» за рік іще 561 цитування робіт своїх науковців, університет із 50-го у 2016 році піднявся на 31 місце серед українських ЗВО за результатами 2017 року (показник цитованості – 3762).

Також у рейтингу на 53 місці серед українських ЗВО перебуває Львівський державний університет внутрішніх справ (2173 цитування), а на 60-му – Національна академія внутрішніх справ (1630 цитувань).

Дякуємо всім ученим, які супроводжують свої наукові профілі!

Відділ організації наукової роботи ХНУВС