У селищі Слобожанське Зміївського району для молоді відбувся профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії». Він проходив за підтримки Харківського обласного центру зайнятості. У заході взяв участь і Харківський національний університет внутрішніх справ.  Університет представляв доцент кафедри українознавства Станіслав Іванов.

Станіслав Юрійович розповів майбутнім випускникам загальноосвітніх закладів Зміївського району про особливості цьогорічної вступної кампанії  до ХНУВС, зазначивши, що пріоритетними напрямками у діяльності університету є національно-патріотичне виховання, опанування ІТ-технологіями, поглиблене вивчення іноземних мов і здоровий спосіб життя. Також він запросив школярів та вчителів на День відкритих дверей факультету № 2, який відбудеться 17 лютого поточного року.