Шановні працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ! Відома харківська журналіст і телеведуча Оксана Пількіна потребує допомоги! В неї виявлено важку стадію онкології, для лікування якої потрібні чималі кошти. Їх у родини Оксани немає, гроші на лікування допомагають збирати рідні, колеги, друзі, знайомі. Вони звертаються до нас із проханням підтримати Оксану – чудову жінку, професіонала своєї справи, гарного друга, добру й порядну людину, маму двох доньок.

Ми добре знаємо Оксану як ведучу «Новин АТН», популярної телепередачі «Віддзеркалення», в студії якої неодноразово виступали представники Харківського національного університету внутрішніх справ – керівний склад, викладачі, курсанти, студенти. Її доброзичливість, щирість, вміння виокремити головне та зробити ефір цікавим як для глядачів, так і для гостей студії, завоювали програмам за її участю прихильність та популярність аудиторії.

Давайте допоможемо людині у біді!

Картка чоловіка Оксани Пількіної Євгена Шинкаренка: 5168 7572 9347 6927