Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Софія Кобзенко, Владислава Яценко, Артем Івженко та Ірина Кузіна під керівництвом доцента кафедри юридичних дисциплін Наталії Дуравкіної стали учасниками VIІІ Всеукраїнської зимової правничої школи, яка була організована Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Європейським університетом та «K-project center».

Метою Школи стало формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

З вітальним словом до учасників звернулися голова Координаційної ради молодих юристів України Андрій Бутенко та заступник голови Євген Которобай, які розповіли про завдання-проекти на весь період роботи Школи. У відкритті заходу взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслана Натуркач та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець, які презентували присутнім основні результати діяльності управління юстиції  та системи безоплатної правової допомоги на Закарпатті.

Протягом шести днів учасники заходу відвідали серію теоретичних та практичних майстер-класів відомих юристів, адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Сумська філія ХНУВС