У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося спільне засідання Вченої ради та ректорату навчального закладу. Під час засідання обговорювалися актуальні питання життєдіяльності університету, навчально-наукової, методичної та профорієнтаційної роботи.

Під час засідання ряд працівників університету були відзначені різними нагородами за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

Також ректор університету оголосив подяку, яка надійшла від благодійної організації «Сестра милосердя»  колективу Харківського національного університету внутрішніх справ і зокрема навчально-науковому інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції за надання допомоги пораненим бійцям АТО, які знаходяться на лікуванні у Військовому шпиталі № 5 м. Харкова. Представниками університету було надано волонтерську допомогу: теплі речі, взуття, предмети особистої гігієни, продукти харчування тощо.