У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася конкурсна програма з нагоди Дня закоханих. Від кожного факультету виступила пара учасників, які змагалися  у трьох конкурсах. Курсанти Аліна Нужненко і Валентин Чугай представляли  факультет № 1, Аліна Мещаніна та Сергій Шутка – факультет № 2, Ірина Ходєєва і Віктор Іваненко – факультет № 3, Тетяна Столбова та Денис Дацюк – факультет № 4, студенти Дарина Тарасова і Олександр Іванов – факультет № 6. Разом із ними колектив художньої самодіяльності університету подарував глядачам  свої яскраві номери.

Переможницею стала ідеальна пара факультету № 1.

Перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та проректор вишу Анатолій Клочко вручили усім парам-учасницям дипломи у різних номінаціях та подарунки і привітали присутніх зі святом.