На адресу Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист від мешканки міста Слов’янська. Вона висловлює вдячність курсанту 2 курсу факультету № 2 Олександру Щербакову.

Під час проходження практики у Слов’янському відділі поліції ГУНП в Донецькій області, патрулюючи вулиці, Олександр знайшов гаманець, в якому знаходилася немала сума грошей, банківські картки та інші документи. Хлопець звернувся до відділення одного з банку, картка якого була в гаманці, та попросив працівників установи допомогти знайти їхнього клієнта. Представники банку відгукнулися на прохання курсанта та особисто зателефонувавши клієнтці, з’ясували, що було знайдено саме її речі. Домовившись про зустріч, Олександр повернув жінці загублений гаманець.

У своєму листі на і`мя ректора ХНУВС вона подякувала керівництву університету за гідне виховання молоді та якісну підготовку кадрів Національної поліції.