Гарно, затишно, смачно – так говорять курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ про їдальню, в якій щодня харчуються. Нещодавно тут  провели капітальний ремонт кухонних приміщень та зробили повне технічне переоснащення. Більше, ніж на 70% оновлено технологічне  обладнання: теплове, механічне та холодильне, а також кухонний інвентар, посуд; у вестибюлі їдальні встановлено нові сучасні вішалки для зимового одягу курсантів; в обідній залі та в приміщенні для миття столового посуду оновлено керамічну плитку; замінено меблі; у гарячому цеху встановлено нову систему вентиляції повітря; для персоналу їдальні придбали новий формений одяг.

Організація харчування особового складу в такій потужній установі, як Харківський національний університет внутрішніх справ, є непростою та надзвичайно важливою справою. Щодня послугами їдальні користуються понад тисячі курсантів вишу. Тож у своїй роботі колектив працівників їдальні дотримується найсуворіших санітарних норм, підвищує швидкість та обсяги приготування їжі, її якість, розширює асортимент страв та покращує рівень обслуговування.