Саме такій темі було присвячене чергове засідання наукового гуртка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  «VERITAS». Із вступним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри Надія Демиденко, яка зазначила,  що в народних звичаях тісно переплетені ознаки дохристиянської та християнської культур. І хоча тепер багато звичаїв поступово відходять у минуле, проте у сучасній обрядовості зберігаються окремі їх елементи, які використовують при святкуванні найпопулярніших народних свят.

Студент 1 курсу Олександр Жабський підготував змістовну доповідь «Сімейна обрядовість: заручини та весілля». З особливим інтересом присутні слухали студентку 1 курсу Катерину Хожай, яка розповіла про український народний жіночий костюм, а Віолетта Дубовських доповнила цю розповідь цікавими фактами з історії жіночої вишиванки на Сумщині. З традиціями відзначення свят зимового та весняного циклу ознайомили присутніх студенти Владислав Лисенко та Ірина Совало.

Сумська філія ХНУВС