У Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Заслуженого професора М.С. Бокаріуса та музеї патологічної анатомії Харківського національного медичного університету в рамках слідчо-криміналістичних навчань були проведені бінарні заняття. Викладач кафедри криміналістики та судової експертології Юлія Заболотна та викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового розслідування Раїса Балац ознайомили курсантів з діяльністю науково-дослідного інституту, відвідали кабінет-музей професора М.С. Бокаріуса, дізнались про його життєдіяльність. У музеї патологічної анатомії курсанти оглянули експонати анатомічних органів з ознаками патології, дізнались про найпоширеніші причини їх виникнення, методи профілактики та попередження.