Представники університету – доктори юридичних наук, професори Ігор Зозуля та Сергій Слінько відвідали Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр ГУМВС України у Львівській області. Вони поспілкувалися з працівниками Центру, розповіли про науково-освітню діяльність Харківського національного університету внутрішніх справ. Співробітники НДЕКЦ, які надають висококваліфіковану допомогу у розслідуванні кримінальних справ працівникам міських, районних відділів міліції та інших правоохоронних підрозділів, мешканцям Львівщини, були щиро зацікавлені у налагодженні тісної співпраці з низкою кафедр університету.

Крім того, Ігор Зозуля та Сергій Слінько взяли участь у роботі спеціалізованої вченої ради К 35.140.02 у приватному вищому навчальному закладі «Львівський університет бізнесу та права», членами якої вони є. Цей вищий навчальний заклад, який очолює доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Лариса Янковська, є науковим партнером Харківського національного університету внутрішніх справ як один із провідних освітніх закладів Львівщини з підготовки кадрів для економічної галузі, юриспруденції, міжнародних відносин і журналістики.