У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося приведення до Присяги працівника поліції 39 випускників курсів первинної професійної підготовки працівників патрульної поліції Управління патрульної поліції в Харківській області.

За чотири місяці слухачі курсів первинної професійної підготовки  опанували понад двох десятків профільних дисциплін та успішно склали комплексний іспит.

Поздоровили випускників із завершенням навчання та приведенням до Присяги проректор університету підполковник поліції Михайло Бурдін, проректор Анатолій Клочко та заступник начальника Управління патрульної поліції в Харківській області Размік Оганесян, який подякував керівництву вишу за якісну підготовку працівників поліції.