Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Ксенія Юртаєва взяла участь у методологічному тренінгу для викладачів (тренерів) «Методика підготовки та проведення тренінгів у Національній школі суддів України».

Під час занять тренінгу Ксенія Володимирівна ознайомилася з низкою інтерактивних методів навчання, таких як міні-лекція, експрес-опитування за допомогою «клікерів», «мозковий штурм», демонстрація, рольова гра тощо, та набула практичних навичок застосовування цих методів під час проведення тренінгів для суддів і кандидатів на посаду судді. Учасники тренінгу також опанували різні техніки роботи з аудиторією, на конкретних прикладах ознайомилися з найбільш поширеними типовими помилками, які можуть виникати в роботі викладача, та шляхами їх запобігання. За результатами тренінгу Ксенія Юртаєва отримала сертифікат викладача (тренера).