Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації інформує про те, що за рішенням Харківської обласної студентської ради з метою налагодження комунікативних зв’язків між закладами вищої освіти, громадськими організаціями  та установами регіону, що опікуються проблемами молоді, студентами Українського державного університету залізничного транспорту у 2017 році створено сайт «Молодіжна платформа Харкова».

На сайті розміщуються анонси щодо проведення семінарів, тренінгів, конференцій, спортивних змагань, виставок, конкурсів, днів відкритих дверей, майстер-класів, фестивалів, форумів тощо.

В автоматичному режимі є можливість анонсувати проведення заходу будь-якого формату для студентської молоді, що відбувається у вашому навчальному закладі.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (099) 793-42-99 та
e-mail: info@student.kh.ua.