У Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбулось засідання круглого столу «…Про них просто не писали» з нагоди проведення Місяця жіночої історії за участі представників Гендерних центрів закладів вищої освіти.

Місяць жіночої історії (Women`s History Month) відзначається з 1987 року в США та країнах Європи і вдруге проводиться на Харківщині. Від Харківського національного університету внутрішніх справ у роботі круглого столу взяли участь завідувач відділення моніторингу якості підготовки відділу організації освітнього процесу Тетяна Фоменко та студенти факультету № 6 Валерія Муравйова та Валерія Регішевська.

Круглий стіл проходив у рамках реалізації проекту Європейського Союзу «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що реалізується Центром гендерної культури.

Під час заходу учасники обговорили досягнення видатних жінок минулого та сучасності.