Студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Владислава Шутько, Олена Борисенко та Марія Проценко взяли участь у National President`s Meeting–2018 у м. Одеса. National President`s Meeting – це зустріч Президентів Локальних осередків ELSA Ukraine та Президента Національного Правління, яка відбувається один раз на рік. Метою проведення Національного з’їзду Президентів є обмін досвідом, інформацією та ідеями, підготовка пропозицій до Національного Конгресу ELSA Ukraine, моніторинг виконання вимог Книги Рішень ELSA Ukraine, ELSA International та інших рішень.

Під час заходу студенти долучилися до участі у тренінгах щодо вдосконалення тих якостей, без яких складно комфортно прожити у сучасному суспільстві не лише юристу, а й звичайній людини – мотивація, баланс, гармонія, застосування конфліктів та інше.

Сумська філія ХНУВС