До Міжнародного жіночого дня – 8 Березня в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради відбувся урочистий прийом. Голова адміністрації району В’ячеслав Ільєнко нагородив Почесними грамотами представниць прекрасної статі, які досягли успіхів у професійній та громадській діяльності. Серед нагороджених були і представниці Харківського національного університету внутрішніх справ: начальник відділу соціально-гуманітарної роботи Наталія Машніцька, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності капітан поліції Євгенія Гладкова, провідний науковий співробітник лабораторії Юлія Михайлова, науковий співробітник лабораторії Наталія Прібиткова, провідний фахівець відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю старший лейтенант поліції Катерина Барбіна, фахівець відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Яна Зайченко, фахівець факультету № 5 Кристина Коров’янська, провідний фахівець факультету № 3 Зоя Котовенко, науковий співробітник науково-методичного відділення відділу методичного забезпечення навчального процесу Ірина Ширіна.

Голова адміністрації В’ячеслав Ільєнко побажав жінкам міцного здоров’я, щастя, миру, родинного тепла й благополуччя. Завершилися урочистості святковим концертом, в якому взяли участь представники художньої самодіяльності університету.