В Національній академії внутрішніх справ розпочався другий етап  Шевченківських читань з нагоди 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря. Під час заходу прозвучить поезія Шевченка, музичні твори на вірші поета у виконанні курсантів, студентів і музичних колективів. У фойє експонується художня виставка образотворчого мистецтва з фондів Національної спілки художників України, рушники роботи народної майстрині Любові Конопко, поштові марки шевченківської тематики, «Кобзарі» різного року видання тощо.

Відбудеться презентація факсимільного відтворення бібліографічного раритету – оригіналу «Кобзаря» 1840 року з літфонду Інституту літератури НАН України. Видання буде вручено кожному учаснику читань.

Харківський національний університет внутрішніх справ представляє курсант 2 курсу факультету № 2 Оксана Коляда.