Cтарший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Гуренко взяв участь у проведенні XIV Каразінського колоквіуму, який відбувся на базі Харківського університетського ліцею Харківської міської ради.

Під час свого виступу Дмитро Гуренко розповів учасникам колоквіуму про історію Харківського національного університету внутрішніх справ, його досягнення, структуру, напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічну базу, особливості підготовки до вступу, умови навчання, проживання, побуту та дозвілля курсантів і студентів.

Також під час заходу юнаки та дівчата переглянули відеофільм про вищий навчальний заклад та отримали рекламно-іміджеву продукцію університету.