Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у щорічному профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», що відбувся у Комунальному закладі "Палац дитячої та юнацької творчості "ІСТОК" Харківської міської ради". Захід проводився з метою професійного самовизначення старшокласників та формування готовності до свідомого вибору і оволодіння майбутньою професією. Організатором виступив Харківський обласний центр зайнятості.

Під час спілкування з майбутніми вступниками працівники та курсанти ХНУВС розповіли про особливості та переваги навчання в університеті на бюджетній та контрактній формах навчання, про структуру вишу, про напрями підготовки, побут та дозвілля курсантів і студентів.

«Ярмарок професій» відвідали понад 550 учнів з 18 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня Індустріального району міста Харкова.