На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за сприянням Управління освіти і науки Сумської міської ради проведено методичний семінар «Методичні основи формування правової культури учнів закладів освіти» для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми.

Метою семінару стало обговорення найбільш актуальних питань формування правосвідомості та правової культури учнів, вдосконалення форм та методів викладання навчальних дисциплін, а також новел національного законодавства.

З вітальними словами до присутніх звернулися директор Сумської філії ХНУВС доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш та методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки  Сумської міської ради  Вікторія Тодосійчук.

Перед учасниками семінару із доповідями виступили викладачі філії, представники держаних установ на теми: «Актуальні питання викладання правознавства в закладах освіти», «Поняття, причини та види деформації правової свідомості молоді», «Напрямки підвищення правової культури учнів», «Окремі види інтерактивних методів викладання (з елементами тренінгу)», «Механізми реалізації прав громадян у сфері державної реєстрації», «Законодавчі новації у виконавчому провадженні».

Усі доповіді викликали жваве обговорення та дискусії.

Сумська філія ХНУВС