У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сумський осередок Європейської асоціації студентів-правників ELSA Sumy провів конференцію-дискусію на тему «Земельне право. Проблеми набуття права власності на землю». Захід був спрямований на поглиблення теоретичних та практичних навичок майбутніх юристів у сфері земельного права. Учасники дізналися про особливості державної реєстрації та оскарження дій реєстратора, відчуження та спадкування земельних ділянок, судову практику спорів та обговорили право власності на землю іноземними громадянами.

У заході взяли участь: начальник управління Держгеокадастру у м. Сумах та Сумському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Ірина Головенко; начальник відділу забезпечення контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Рибалка; приватний нотаріус Сумського міського нотаріального округу Оксана  Ассорі; начальник відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області Василь Петрик; доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Яна Садикова; кандидат юридичних наук, доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Дуравкіна та студенти Сумської філії ХНУВС.