У Центрі корекційної та психодіагностичної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ триває процес психологічної підготовки та розвинення необхідних управлінських якостей молодших командирів перших курсів факультетів №№ 1–4.

Серію інтерактивних мультимедійних занять проводять фахівці відділення психологічного забезпечення. Наразі командири ознайомлюються з поняттям «конфлікт», його видами, причинами, позитивними й негативними сторонами, проявами конфліктної поведінки та засобами вирішення, а також вчаться основам безконфліктного спілкування, враховуючи інтереси і потреби інших. Під час занять молодші командири перших курсів підвищують свою психологічну грамотність в цілому і як молоді керівники зокрема.