Офіцер – це більше, ніж просто професія. Офіцер – це покликання. Це доблесть і честь, вікові військові традиції, відображені в тисячах людських доль. Саме цим людям народ в усі часи довіряв найдорожче – захист рідної землі та її свободи.

У межах програми «Обираємо професію крок за кроком» в обласному комунальному закладі «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся профорієнтаційний захід для старшокласників «Професія Офіцер». Програма реалізується за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради.

Харківський національний університет внутрішніх справ був представлений працівниками відділу організації освітнього процесу, науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності та курсантами університету.