В рамках вивчення навчальної дисципліни «Господарський процес» студенти 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко повели заняття у Господарському суді Сумської області.

Заступник керівника апарату суду Олександр Лебедь розповів про роботу суду, особливості його функціонування в системі судової влади, про можливість брати участь у судовому засіданні з іншого міста в режимі відеоконференції та отримувати судові рішення електронною поштою. Ознайомив також із веб-ресурсами судової влади України та останніми законодавчими нововведеннями.

Студенти відвідали судові засідання, ознайомилися з роботою секретаря судового засідання та помічника судді. Майбутні юристи відзначили важливість проведення таких інтегрованих занять, які сприяють підвищенню правової свідомості та обізнаності щодо діяльності судової системи.

Сумська філія ХНУВС