У Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбулось чергове засідання робочої групи щодо напрацювань системних змін до Кримінального процесуального кодексу України, які стосуються підвищення ефективності досудового розслідування. В її роботі взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ – академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, професор доктор юридичних наук, завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Олександр Юхно та викладач цієї ж кафедри професор, кандидат юридичних наук Геннадій Глобенко.

Науковці університету надали пропозиції щодо поставлених завдань, обґрунтували їх. Також було визначено подальші напрямки роботи.