Протягом п’яти днів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходив тренінг з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій, який було організовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні. У ньому взяли участь 21 працівник Національної поліції – представники 14 областей України. Це співробітники підрозділів боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та підрозділів кіберполіції Національної поліції.

По закінченню тренінгу проректор університету підполковник поліції Михайло Бурдін та національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ангеліна Бірюкова вручили учасникам тренінгу сертифікати.

Михайло Юрійович висловив вдячність працівникам офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за багаторічну плідну співпрацю у реалізації спільних проектів та постійну участь у підвищенні кваліфікації працівників.