Представники Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти факультету № 1 Олена Цебинога, Вікторія Цебинога, Олександр Пихтін, Уляна Штомпель, слухач магістратури Мар'ян Черхавський, курсант факультету № 2 Карина Мікрюкова та курсант факультету № 4 Єлізавета Бєляєва під керівництвом Юлії Заболотної – голови Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад`юнктів, докторантів і молодих вчених взяли участь у квесті «Вулицями жіночої історії».

Захід проводився у рамках Місяця жіночої історії за підтримки Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації. Завдання квесту базувались на знанні історії Харкова, біографій та визначних подій у житті видатних жінок Слобожанщини та орієнтуванні на місцевості. По закінченню квесту учасники отримали відповідні сертифікати та були визнані переможцями у номінації «Кращий відеорепортаж».