Для особового постійного та перемінного складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося інструктивне заняття з протипожежної безпеки, яке провели: ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець, доцент кафедри вогневої підготовки факультету № 3 підполковник поліції  Максим Владимиров, а також доцент кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативних сил Національного університету цивільного захисту України підполковник служби цивільного захисту Антон Чернуха, начальник циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України підполковник служби цивільного захисту Юрій Мітасов, начальник циклу цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України підполковник служби цивільного захисту Олег Любчич.

Ректор університету звернув увагу присутніх на важливості забезпечення та реалізіції заходів з протипожежної безпеки. Це питання стосується всіх без винятку, оскільки недотримання його ставить під загрозу життя людей.

Представники ДСНС України ознайомили присутніх з основними нормативними документами щодо протипожежної безпеки, засобами пожежогасіння та видами вогнегасників, зокрема, правилами евакуації та поведінки постраждалих під час пожежі.

Після інструктивної наради на великому плацу університету відбулися практичні заняття за участю пожежних команд факультетів університету.